VUT-groep: Vandaag route OTH 1999 met 75 km. De vertrektijd 8:30 uur omdat het in de middag 28 gr. zou worden. We vertrokken met 9 wielrenners richting Broekhuizen waar we de pont ring Arcen nemen langs de bierbrouwerij Hertog Jan.Via Arcen reden we Duitsland in richting Walbeck. Tijdelijk reden er twee wielrenners mee die richting Herongen fietste. Via een prachtige route langs oude boerderijen en prachtige landschappen fietsen we richting Wetten. Bij een bakkerij kregen we onze koffie want Lei K. trakteerde. Een enkeling kon het gebak in de vitrine niet weerstaan. Na de pauze fietste wij richting Zum Schafstal waar we erg schrokken van 2 loslopende honden die bijna bij Jan Jacobs in het voorwiel kwamen.Gelukkig geen ongeval met de honden waardoor we in een mooi tempo richting Knikkerdorp fietsen.
Op de brug in Well moesten er natuurlijk een aantal renners hun kwaliteiten laten zien en wie er als eerste boven was. Via Blitterswijck, zonder wegwerkzaamheden, fietste we richting Horst waar we om 12.00 uur terug waren. Al met een fantastisch tocht met heel mooi weer en bijna geen wind. Gr. Huub Fr.
A.s. donderdag route 27 van 77 km. Vertrek om 13:30 uur.
A-groep: A.s. zondag route 98 van 100 km. Dit is de route die alle heuvels van Hinsbeck e.o. 2 keer aan doet. Vertrek om 8:00 uur.
B-groep: A.s. zondag route 115 van 95 km. Vertrek om 8:00 uur.
C-groep: Vandaag stond route 124 over 75 km richting Duitsland op het programma, deze route bleek echter in 2023 herschreven en werd het 124 – 2023-09 VUT. 1 Dame en 13 heren waaronder diverse B gastrijders die half acht te vroeg vonden om op zondagmorgen te gaan fietsen en in Grubbenvorst zou er nog 1 renner aansluiten. De normale start kon je wel zeggen via Venloseweg naar de Witveldweg en dan door naar Lovendaal en door naar centrum langs Clevis naar Raaieind, Horsterweg naar de Maasbrug.
Langs Groenveld naar Maagdenplein, waar de meesten van ons vroeger even hebben moeten om het rijbewijs te moeten halen, even verder klein knikje en toen het de eerste keer omhoog op de Zwarteweg. Hier viel al meteen een gat in het peloton en kwam Giel S er meteen achter dat het weleens een hele zware zondag zou kunnen worden. Via Casinoweg, de Karel van Egmondstraat, de Postweg, Louisenburgweg, Manegeweg naar de Herungerberg langs vroeger het bekende café Backus naar de Niederdorfer strasse richting
Herungen. Voordat er geklommen moest worden in Herongen konden we de zure reuk van Kuhne inmaakfabriek waarnemen. Met man en vrouw werd geroepen iets rustiger want er viel een gat in het peloton en later van Daan J een opmerking die wij ons allen misschien eens goed in de oren moeten knopen. Hij zei: “ik fietste op de 2 e plaats maar ze vlogen me aan alle kanten voorbij” of anders gezegd waarom kunnen we niet gezamenlijk in een gelijkmatig tempo naar boven klimmen? Bij de stoplichten bij Louisenburg stond het licht op rood dus kon de rest bijkomen, echter enkele waren de weg al opgegaan om linksaf te gaan gelijk met de auto’s, dus deze moesten weer wachten tot iedereen weer was aangesloten. Slingerend ging het verder tot Jos S vond dat de spartelende Giel S niet achteraan maar rechtsvoor op de 2e plek moest gaan fietsen en zo zagen we Giel voorbij komen met de grote hand van Jos in zijn rug zodat hij niet terug kon. Bij Backerei Lehnen in Bracht werd de koffie genuttigd welke werd aangeboden door Jan Seegers omdat hij onlangs jarig was geweest, hij moest even alle handen schudden.Door via de zijraam te bestellen kwam de koffie nog redelijk snel want als we binnen hadden aan moeten schuiven had dit zeker veel langer geduurd, het gevolg alles werd weer netjes door iedereen binnen teruggebracht. De terugreis kon beginnen maar niet voordat Jos Giel weer op zijn plek had gezet en wij slingerend op bekend terrein kwamen de Steyler Strasse richting Tegelen langs speelpark Klein Zwitserland om dan via Egypte naar Fontys Venlo en dan over de brug naar Hout Blerick. Via de Boekend naar de Bikeway en door naar Ulfterhoek waar Giel linksaf het spoor over ging naar huis, later waren we ons wegkapitein kwijt maar die bleek Giel naar huis gebracht te hebben. Iets verder splitste de groep zich nog meer, ik zelf met nog 2 renners gingen rechtdoor naar station Horst-Sevenum en de rest via het Hoogveld terug naar het startpunt. Weer een prachtige rit over de Duitse wegen. (door Lei Keijsers)
A.s. zondag route 27 van 79 km. Dit is met koffie en gebak van de club! Vertrek om 8:30 uur.
D-groep: A.s. zondag route 108-D van 63 km. Dit is met koffie en gebak van de club! Vertrek om 8:30 uur.